KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15989166
nr 1598 9166
Hjalmar Berghcrantz, vintermotiv. Signerad. Olja på duk, 62x93 cm, yttermått inklusive ram: 80x110 cm
Kondition: slitage, skador, skadad duk
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:34:33
13/2 23:21:44